فروش این فروشگاه صرفا اینترنتی بوده و امکان خرید از کلیه شهرهای کشور از طریق خرید پستی - واریز نقدی و آنلاین ( کلیه کارتهای عضو شتاب ) وجود دارد.

طریقه ارسال : کلیه سفارشات طی 24-48 ساعت ارسال میگردد و از 3 تا 8 روز بعد توسط پست بدست خریدار می رسد .

انصراف از خرید : بدیهی است که خریدار باید با اطمینان و مسئولیت پذیری اقدام به درج سفارش نماید و در صورت انصراف نیز تا قبل از ارسال کالا انصراف خود را به فروشگاه اطلاع دهد تا از ارسال کالا جلوگیری شود.

برگشت کالا :  کلیه اجناس در تطابق کامل با مشخصات و تصاویر قید شده در توضیحات محصول ارسال می گردد و خریدار محق است در صورت مشاهده عدم صحت و سلامت کالا یا عدم تطابق،آنرا توسط پست عودت داده و مبلغ سفارش بطور کامل به حساب شخص برگردانده می شود،که این امر با هماهنگی با پشتیبانی فروشگاه انجام می گردد.

در این مورد هزینه پست نیز بر عهده فروشگاه می باشد.

همچنین خریدار مدت 7 روز پس از دریافت کالا فرصت دارد در صورت انصراف از خرید،کالا را سالم و بدون استفاده کردن و بدون باز شدن پلمپ ، بازپس فرستاده و مبلغ کالا را تماما دریافت نماید ، که این امر با هماهنگی با پشتیبانی فروشگاه انجام می گردد.

در این مورد هزینه های ارسال را باید شخص خریدار تقبل نماید و کالا سالم  بدست فروشگاه برسد.

خدمات پس از فروش :  این خدمات شامل توضیحات و راهنمایی تلفنی در مورد طریقه استفاده از کالای خریداری شده یا رفع عیب جزئی و در صورت لزوم تعویض کالای معیوب پس از تایید فروشگاه می باشد.


نکته :  قيمتها به خاطر نوسانات بازار روزانه به روز مي شوند قيمتي که در زمان قطعي شدن سفارش مشتري در سايت منظور گرديده است معتبر مي باشد.

کلیه کالاها و خدمات فعلا مشمول مالیات نمی باشند